O jaký byt z nabídky máte zájem *
  Jméno a příjmení *
  Datum narození *
  Adresa trvalého bydliště *
  Občanství *
  Telefon *
  E-mail *

  Pracovní poměr **
  Jméno zaměstnavatele, popřípadě pozice
  Pracovní poměr na dobu **

  Počet osob v domácnosti *
  Z toho dětí *
  Jména dalších osob
  Datum narození
  Adresa
  Občanství
  Telefon

  Délka předchozího bydlení *
  Důvod pronájmu nemovitosti *
  Požadovaná délka pronájmu *
  Požadovaný začátek pronájmu *
  Schopnost zaplacení kauce **
  Zvířata **

  Trestní bezúhonnost **
  Kuřák **

  Poznámky

  *povinné pole
  ** vyberte jednu z možností

  Děkujeme za vyplnění dotazníku.
  Iveta Bydžovská


  Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představují návštěvníkům webu a seznamují je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu (osobní web):

  Vítejte! Jmenuju se Pavel a bydlím na venkově. Pracuju jako programátor a po nocích překládáme WordPress do češtiny. A tohle je můj web, kde se občas dozvíte nejen něco o programování, ale i o mé rodině a cestování. Rádi totiž jezdíme na výlety, a to bez ohledu na počasí, protože já zpívám v dešti rád…

  … a nebo něco podobného (firemní web):

  Firma XYZ byla založena v roce 1991 a již od počátku se zabývá výrobou kvalitního jablečného moštu. Soustředíme se na zpracování ovoce od drobných pěstitelů a naše výrobky neobsahují žádné další chemické přísady. Firma sídlí v Liberci a zaměstnává více než 200 kvalifikovaných lidí.

  Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!