Videoprohlídky nemovitostí

Video zachytí lépe a názorněji prostor i atmosféru a zaujme více než pouhé fotografie. Dokáže předat emoce a přitáhnout pozornost klientů poptávajících daný typ nemovitosti. Proto se specializuji právě na videoprohlídky, coby moderní prodejní nástroj k lepší prezentaci nemovitostí budoucím zájemcům. Je to další z cest, jak rychleji a lépe prodat váš byt, dům a další objekty.

Prohlédněte si nemovitost z pohodlí domova

Vypracuji i vám efektivní prodejní nástroj, který umožní budoucím zájemcům nahlédnout do prostor, jako by se jimi procházeli a přitom nemusí vstát od počítače. Připravím nemovitost k prezentaci, aby působila skvělým dojmem a pomocí natočení a sestříhání videa provedu zájemce celým domem, bytem nebo jakýkoliv komerčním i nekomerčním prostorem, který chcete prodat. Věřte, že do videoprohlídky dovedu dostat mnohem větší informační hodnotu, než umí fotografie a zájemce o nemovitost nemusí opustit svůj domov.

Proč chtít k prezentaci videoprohlídku?

Videoprohlídka v nabídce inzerátů výrazně zvyšuje atraktivitu nemovitosti i celé nabídky, předá potenciálním zájemcům lepší představu o prostorech a atmosféře i detailech celého objektu. Zvyšuje šanci na větší počet zájemců, rychlejší prodej, případně vyšší cenu a pomáhá lépe prezentovat vaši nemovitost na sociálních sítích. Videoprohlídku lze umístit na Facebook i YouTube kanál a propagovat vaši nabídku dál.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte rychleji
  • prodáte za vyšší cenu
  • oslovíte mnohem více zájemců
  • vaše nabídka nezapadne mezi ostatními

←  Všechny články

Video

Pokud video není možné přehrát, obnovte, prosím, stránku, děkujeme. Obnovit stránku