Prodej domu v Náčkovicích

Prezentace domu v Náčkovicích.

Pěkný dům v CHKO České středohoří s velkým pozemkem.
Je Vaším přáním bydlet v domě s velkou zahradou, v dosahu přírody?

Právě pro Vás je připraven tento dům v obci Náčkovice.

Samotný dům je ve stavu, kdy prošel dílčími rekonstrukcemi (oprava oken, nová koupelna, kuchyně apod.) a čeká na další opravy dle vkusu nového majitele, je ovšem rovnou obyvatelný.

Dům je tvořen celkem ze dvou podlaží a půdy.
V přízemí se nachází jídelna s kachlovými kamny, kuchyní, koupelnou, sklepem a velkou dílnou. Patro pak tvoří rozlehlá hala s krbovými kamny, 2 ložnice a oddělený apartmán s 2 pokoji, koupelnou, WC a kuchyní v přípravě. Z patra je pak pohodlný přístup na půdu, kde je možné vybudovat další obytný prostor.

Pozemek o celkové výměře 2.861 m² je orientován na jih.

Na pozemku je zahradní domek se zastřešeným posezením u grilu, udírna, ohniště a dalším prostorem na uskladnění zahradního náčiní a dále pak menší stodola, kterou je možno zrekonstruovat na další objekt k bydlení.

Vzhledem k velikosti domu a pozemků je zde prostor i pro vybudování penzionu a nebo apartmánů na pronájem.

Náčkovice jsou malebná vesnička, pod nově vybudovanou Víťovou vyhlídkou přímo v srdci Českého středohoří. V okolí je mnoho zajímavých míst: historické městečko Úštěk, skanzen a muzeální železnice Zubrnice. Svým umístěním v nadmořské výšce 600 m n.m. se zde otevírá překrásný pohled na panenskou přírodu chráněné krajinné oblasti, okolní kopce sopečného původu, rokle, zříceniny, hrady a zámky, nekonečné louky, potůčky, rybníky s možností rybolovu i koupání a lesy plné zvěře a hub.

←  Zpět na Realizováno

Videoprohlídka domu

Pokud video není možné přehrát, obnovte, prosím, stránku, děkujeme. Obnovit stránku

Virtuální prohlídka