Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví ve Štětí

Prezentace bytu na prodej ve Štětí:

Hledáte bydlení v centru města Štětí?

Nabízíme Vám byt přímo v centru města v Obchodní ulici.
Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2. patře panelového domu a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 18 m², ložnice 13 m², předsíně 6,6 m², komory v předsíni 2 m², koupelny s WC 3,8 m² a sklepní kóje . Koupelnové jádro je umakartové s obkladem. Okna jsou plastová, topení je centrální, elektrický sporák.

Nemovitost se nachází v blízkosti veškeré potřebné občanské vybavenosti od školy, školky, supermarketů, MHD, sportoviště, poštu a další.

Štětí je moderním městem s vysokým stupněm občanské vybavenosti. Jeho místní části poskytují kombinaci venkovského bydlení a snadné dostupnosti služeb. Je zde několik zdravotnických středisek a samostatných lékařských ordinací. Vzdělávání zajišťují VOŠ obalové techniky a SŠ, tři základní a jedna speciální základní škola, několik poboček má Mateřská škola. Funguje tady Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže. Pro seniory jsou k dispozici dva domy s pečovatelskou službou. K volnočasovým aktivitám slouží Městská knihovna, kino, Kulturní středisko a informační centrum. Pro sportovní účely pak koupaliště, stadion a množství dětských hřišť. U Labe probíhá přestavba areálu vodních sportů. Ve městě působí také mnoho zájmových sdružení.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Zavolejte a domluvte si termín prohlídky.
Budu se těšit na prohlídce.

←  Zpět na Realizováno

Videoprohlídka nemovitosti

Pokud video není možné přehrát, obnovte, prosím, stránku, děkujeme. Obnovit stránku