Jak vám pomůžu prodat vaši nemovitost

Používané technologie pro prodej nemovitosti

Prezentace je alfou a omegou úspěšného prodeje. Zakládám si na perfektní prezentaci v každém detailu. Jen detaily dovedené k dokonalosti tvoří dokonalý celkový dojem. Pro perfektní dojem z prezentace vaší nemovitosti používám následující technologie.

Remax Iveta Bydžovská Vizualizace nemovitostí

3D scan nemovitosti

3D scan nemovitosti je moderní vizuál, který prodává. Profesionálně zpracovaný model dodává jasnou představu o situaci, stavu nemovitosti a poskytuje zájemcům kompletní informace v přehledné formě.

Zobrazit více

Remax Iveta Bydžovská Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka ze všech stran a úhlů dodá potenciálnímu kupci kompletní informace v interaktivní podobě. Jedná se o velice moderní nadčasový vizuál, který vzniká pomocí špičkové techniky.

Zobrazit více

Remax Iveta Bydžovská Videoprohlídka

Videoprohlídka

Profesionální videoprohlídka vaší nemovitosti zachytí lépe celkovou atmosféru a video zvyšuje atraktivitu celé nemovitosti. Zájemci si mohou prohlédnout celou nemovitost z pohodlí domova.

Zobrazit více


Jak u nás probíhá prodej nemovitosti?


Kompletní realitní služby pro prodej nemovitostí RE/MAX

Remax Alit

Prodej vaší nemovitosti zastřeším od A do Z v nejvyšší možné kvalitě. Na trhu působím od roku 2009 a po celou dobu mého působení v realitním světě si zakládám na pozitivních referencích svých klientů.

Síť specialistů

Díky vzájemnému propojení v rámci sítě RE/MAX zajistím kompletní služby. Síť RE/MAX tvoří mimo jiné specialisté na nákup a prodej nemovitostí, specialisté na právo, advokáti, odborníci přes finance, marketéři, fotografové nebo třeba profesionálové přes trendy v prezentaci nemovitostí. Postarám se o bezpečný prodej vaší nemovitosti na profesionální úrovni.

Zobrazit více

Právní služby

Spolupracuji se zkušeným advokátem v oblasti realit i majetkového práva, který pro vás zajistí kompletní bezpečnost a správnost veškerých smluv, dokumentů a spisů. Zaměřuje se na právo realitní i ochranu spotřebitele. Dostanete hladký a bezpečný průběh celého procesu prodeje, koupě a pronájmu i finanční transakce, bez zbytečných starostí.

Zobrazit více


Reference hovoří za nás

Hodnocení na Google naleznete zde

Hodnocení na stránkách RE/MAX naleznete zde


Skákací hrad pro děti

Pro dětské akce zapůjčíme náš skákací hrad.


Mapa uskutečněných prodejů

Videoprohlídka nemovitosti

Provozovatel
Kontakty
Prodat nemovitost

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.