Iveta Bydžovská

Po ukončení střední školy jsem odjela na zkušenou do USA a po návratu jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem pracovala přes 15 let v obchodě a to jako nákupčí a produkt manažerka pro nadnárodní síť obchodů a následně pro e-shopy. Na těchto pozicích jsem se naučila vyjednávat o cenách, marketingové propagaci a také prezentaci produktů na internetu. K realitám jsem se dostala v roce 2009, kdy jsem pronajala první nemovitost. Proces koupě nemovitostí a jejich správa mě velmi baví a proto jsem se rozhodla, že se začnu naplno věnovat právě realitní činnosti.

Chtěla jsem posunout své znalosti dál, a proto jsem začala studovat obor Regionální rozvoj na Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Mým dalším krokem bylo rozšířit si vzdělání o Odhadování nemovitostí na Vysoké škole realitní, které v současné době studuji.

Práce realitního makléře mě velmi baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Pro naše klienty točíme video prohlídky, využíváme profesionálního fotografa, připravujeme Home Staging, vizualizace nemovitostí, v případě domů a pozemků využíváme profesionálního odborníka na natáčení dronem s licencí na letecké práce a také pracujeme na sociálních sítích, … vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

 

Proč mám tyto stránky?

Na těchto stránkách se prezentuji, protože když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta.

Děkuji Vám, že jste dočetli až sem. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u kávy.