Exkluzivně vám nabízíme dům 4+1, 99 m² v Doksanech 158

Sníte o vlastním domě s funkční dispozicí 4+kk a pohodlném parkování pro dva vozy, se slunnou zahradou, kde naleznete vše pro relax, posezení s rodinnou, či přáteli?

Nabízím Vám novostavbu v Doksanech z roku 2018 na pozemku velkém 1.191 m², v krásném prostředí poblíž řeky Ohře, s výbornou dostupností po D8 do Prahy za 23 min a nebo do Ústí nad Labem.

Dispozice domu: zádveří 3 m², chodba 10 m², ložnice 14 m², šatna 6,6 m², pokoj 13 m², koupelna, toaleta , ložnice II. 11 m², obývací pokoj s kuchyňským koutem 32 m², venkovní terasa a 2 venkovní parkovací stání. Dům je vchodem orientován na jih, zahrada je na severní stranu.
U domu je zahrada s venkovní pergolou, zahradním domkem a zastřešeným bazénem na slanou vodu. Bazén je velký 6x3m a hluboký 1,5 m a díky tepelnému čerpadlu a zastřešení je možné jej využívat po většinu roku.

Vytápění domu je na elektřinu, dům je dále napojen na obecní vodovod a kanalizaci. K pozemku je přiveden plyn, ale není do domu zaveden.

Lokalita: Doksany jsou obec v Ústeckém kraji na pravém břehu Ohře, 9 km jižně od Litoměřic, 7 km severozápadně od Roudnice nad Labem. V místě funguje pošta, klimatologická observatoř a meteorologická stanice Českého hydrometeorologického ústavu. Nachází se zde ženský premonstrátský klášter. Dům je pak situován do nově vzniklé zástavby v severní části obce směrem na Litoměřice. Školka se nachází pár desítek metrů od domu. V Doksanech noví majitelé naleznou základní občanskou vybavenost, další obchody a služby pak v nedaleké Roudnici nad Labem a nebo v Litoměřicích.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

Kontaktujte nás a splňte si sny o Vašem novém bydlení, těšíme se na Vás.

 

Pomocí nejmodernějších technologií se můžete domem projít. Dům jsme pro vás naskenovali 3D Skenerem

Videoprohlídka nemovitosti

Fotogalerie

  Jméno a příjmení *
  Telefon *
  E-mail *

  Váš dotaz

  *povinné pole

  Děkujeme za vyplnění dotazníku.
  Iveta Bydžovská

   

  Bc. Iveta Bydžovská
  T: 608 838 028
  e-mail: iveta.bydzovska@re-max.cz