Téma týdne: Hlavně né realitku! 😁

Pan Opička ráno vstane a rozhodne se, že je načase prodat ten dům po babičce. Oznámí to manželce, řekne to v práci a večer u piva v hospůdce všem okolo. A co se nestane? Manželka si o tom promluví s kamarádkou co již něco prodávala…. kolega jistě také něco prodával…. večer v hospůdce je hned 12 realitních specialistů, kteří zároveň vrcholově trénují fotbal a ví jak řídit republiku s přebytkem v rozpočtu 😁. A jednoznačně z toho vychází hlavně né realitku !

Manželka se dozví od kamarádky, že většina makléřů jí malé děti, kolega v práci slyšel od kamaráda, kterému to řekl jeho kamarád, že se smlouvy podepisují vlastní krví a jakmile podepíšeš už jim něco platíš a nejde to zrušit. Těch 12 realitních specialistů z jeho hospůdky přesně ví jak to prodat, za kolik to prodat a jak to vyřešit a tak pan Opička došel k názoru, že než si nechat sníst děti, obětovat svoji krev na podpis smlouvy a hlavně někomu za to zaplatit ! ..tak to prodá sám. Vyzbrojen radou od všech se rozhodl a napsal lístek do samošky na rohu… a má radost jak to bylo snadné.

Po týdnu se nic nestalo a tak se rozhodne reagovat na lístečky ve schránce, kdy někdo zaručeně koupí jeho dům a platí hotově ! Po 20 minutách na schůzce zjistí, že to není kupec, ale neprofesionální makléř… sice s ním nic neuzavřel ( smlouvu o spolupráci ), ale udělal si pár fotek ” jako” pro sebe a co se nestane už je to na internetu a dokonce za jinou cenu než pan Opička chtěl…. to jsou věci!

No, tak přeci to za mě neprodá nějaký makléř, říká si! A tak se pan Opička rozhodne dát inzerci na Bazoš. PS: realitky nevolat, nepsat, nekoukat a ani na to nemyslet !

Vyjde inzerát… telefony zvoní, za jediný den 215 hovorů, 123 schůzek…. a nic. Jediné co je nového dalších 6-8 nových inzerátů jeho domu. U každého je jiná cena, jednou má pozemek 1134 m2 a jindy 1252 m2. Někde je plyn, jinde není… někde je to 4+1 a někde 3+1…. a tak dále a tak dále.

No mohl by to tomto tématu psát asi ještě hodinu 🙂 a vy jistě také a přidávat své zkušenosti…..

Zdroj: Richard z RE/MAXu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *